Online hry zdarma | superhry

Přidat gadget na iGoogle sdílet na Facebook sdílet na Twitter sdílet na Delicious sdílet na Google buzz sdílet na Blogger sdílet na Stumbleupon sdílet na Digg
Do oblíbených
Registrace přihlášení přes Google přihlášení přes Facebook přihlášení přes Twitter

On line hry - Hry pro dospělé

Hry pro dospělé jsme také nemohli opominout. Do této kategorie by děti mít přístup neměli, protože hry pro dospělé mohou obsahovat sexuálně orientovaný obsah, nebo násilné hry. Pokud ale splňujete podmínky za kterých můžete hrát hry pro dospělé, pak vítejte a dobře se bavte.

 Online hry zdarma z kategorie Hry pro dospělé

Online hry zdarma 101 ways to kill jonny (melee) 101 ways to kill jonny (melee) je to jednoduché, ale zábavné hry s neobvyklým twist

Online hry zdarma Amber`s Tattoos Amber`s Tattoos Vyzkoušejte si své schopnosti v této hře skrytého objektu!

Online hry zdarma Attaque Zombie 3D Attaque Zombie 3D 13 niveaux d`attaques zombie non stop. Survivez au niveau pour débloquer de nouveaux monstres et plus d`armes. Je parie que vous ne survivrez pas aux 13 niveaux. Les zombies vous auront.

Online hry zdarma Attractive Attractive špatné OMG HRA | Oh můj Bože hry (www.OMGGAME.com) kdy viděl nádherná holka jako tento?
Věřte svým očím.
Pravda je vždy za scénou.

Online hry zdarma Call of Bieber Call of Bieber Volání Bieber je zábavné Akční hra Bieber kamkoliv na rampage zabít poldové.

Online hry zdarma Crazy Hangover Crazy Hangover Po velké slavnosti, nyní kocovina. Veselá hra bodu a klepněte, zvláštní případy a zvláštní znaky.

Online hry zdarma Creative Kill Chamber Creative Kill Chamber Stick voják školení: a ty jsi figuríny! Akce myši pouze - musíte si rychle a act rychlejší zůstat naživu. Stickmen krvácet, víte.

Online hry zdarma Decay TD Decay TD Nastavením věžičkami a inovace je hájit vaše město proti náporu zombie. Vydělání peněz zabitím zombií a zůstat naživu. Nezapomeňte zachovat své věže, nebo jsi odešel s žádnou obranu proti mase jedící zombies. Dokáže…

Online hry zdarma District Warfare District Warfare My vědět pár věcí... je to 6: 21 am v Los Angeles, a jsou zlí hoši se! Vyhledávání kolem brnění a zbraně... a Nenech se teroristé vyhrát!

Online hry zdarma Gangsters War Gangsters War Mafia warfare has never been so fun! Choose American or Russian mobsters; deploy your street thugs, armed with brass knuckles, shivs and worse!

Online hry zdarma Generation Strike: Lethal Infection Generation Strike: Lethal Infection Bránit základnu proti invazi zombie

Online hry zdarma Happy Russian Roulette - Multiplayer Happy Russian Roulette - Multiplayer Hru Multiplayer Happy ruská ruleta, One-on-One, založené na řadě s automatické vyrovnání a virtuální tokeny sázky!

Online hry zdarma Jigsaw Girls Jigsaw Girls Jigsaw puzzle for the diehard puzzle fun.

Online hry zdarma Jungle Rampage Jungle Rampage Vaše základna je pod útokem! Přežít nekonečnou džungle rampage. Po každé úrovně koupit nové zbraně nebo nové základní inovace.

Online hry zdarma Kill Osama Bin Laden Kill Osama Bin Laden Zahubte teroristům, pro Ameriku.

Online hry zdarma King`s Island 2 King`s Island 2 super Po spuštění hry je hlavní způsob, jak komunikovat s myší. Můžete přesunout, použijte objekty a to akce jednoduše klepnutím na a pomocí přetahování & drop.

Můžete pohybovat po okolí, klepněte na místo,…

Online hry zdarma Kitten Cannon Kitten Cannon Učinit krvavé chlupáči! Nejlepší, co lze doufat s těmito kitties je, že se dotýkají hromadu výbušnin. A i v případě, že se dotýkají ostny, je to pořád dobrý.

Online hry zdarma Libyan Hamburger Recipe Libyan Hamburger Recipe Rozsekejte z Gaddafi!

Online hry zdarma Mad or Dead Mad or Dead Infiltrate opuštěné město s neznámou toxinu. Zabij monstra. Spustit jako šílenci, to skončit mrtví!

Online hry zdarma Mass Mayhem 3 Mass Mayhem 3 Masivní Mayhem 3 nabízí nové prostředí se spoustou nových vozidel a budov na vrak a se seznamem zabíjení shromáždit. Budete mít také tajné prostory prozkoumat a pobavit bonusový materiál k odemknutí. Masivní Mayhem 3…

Online hry zdarma Mud Party Mud Party Puzzle založené na slavný brazilský Mud strana

Online hry zdarma Paint The Town Paint The Town Při pokusu o pokrytí na úroveň v tolik krve co nejdříve Zničte zombie hordy.

Sponzoři: Vabolt - <a href='http:\/\/www.vabolt.com' target='_blank'> her zdarma<\/a>

Online hry zdarma PEJUANG PEJUANG natáčení hru s odstřelovač

Online hry zdarma Pirate Shootout Pirate Shootout Beat the game and unlock Hard Mode! Take down pirates with your sniper rifle.

Online hry zdarma Sexy Billiards Sexy Billiards Co je ten pocit při hraní s čtyřmi sexy sexy krásky, Sexy kulečníkové hry nám dá odpověď. Cindy v těsné kůži vám poskytne vášeň ji překonat. V orientální obleku ukáží záhadného přitažlivosti vám. Stella, ta blondýna…

Online hry zdarma Sexy Housewife 2011 Sexy Housewife 2011 Zkusila se oblékat Sexy hospodyňka 2011? Jste velmi pohodlné s jemnost a rafinované této sezóně šaty.
Vy věříte, že má slova v této kolekci vyzkoušet ty šaty.

Online hry zdarma Slot Machine Slot Machine Automat vám umožňuje mít vzrušení z Las Vegas. Automat má snadno použitelné rozhraní pro reálné zkušenosti Vegas.

Online hry zdarma Sniper Assassin 2 Sniper Assassin 2 Avenge the hideous murder of your wife. But many targets lay between you and your final victim. Wear your boots, `cause you`re gonna be knee-deep in blood before this is over.

Online hry zdarma Sniper Assassin 4 Sniper Assassin 4 Shawn`s wife is dead, and he`s retired, drinking, and growing a beard. But he`s still the best shot in the business, so we`re bringing him back for a little more bloody work. FTW!

Online hry zdarma Soldier Survival Soldier Survival Z letadla v nouzi a přistál za nepřátelskými liniemi, vše co musíte udělat je přežít... jak to půjde! Bojovat vojáků s mačetami a střelnými zůstat naživu!

Online hry zdarma The Complex The Complex \"Komplex\"; 3d first person shooter silně inspirován FPS her z první poloviny 90. Zkuste zůstat naživu tak dlouho, zatímco prostřednictvím vlny monster dostat své jméno na vysoké skóre desek. Komplex je velmi…

Online hry zdarma THE INSANITY II THE INSANITY II ŠÍLENSTVÍ následuje tradtion mnoha předchozích point'n' klepněte na hry, ale nabízí i mnoho akcí sub-games udržet hráče na prsty, které zahrnují bitvy nebo resení úloh hádanek ve stanovených lhůtách.

Online hry zdarma The Interrogator The Interrogator Hraješ jako vyšetřovatel. Je třeba extrahovat informace z vězňů v čase bez zabíjení vězně. Hodně zdaru!

Online hry zdarma Trap Master Trap Master They`re coming to invade...They`re coming to lay their hands on a treasure that is not their own... As the dungeon`s Monster Master, it is César and Maurice`s job to keep the treasure hunters from reaching the Doom…

Online hry zdarma Tueur de Zombie: Brainz Tueur de Zombie: Brainz Désormais, vous avez un torse, ce qui est bien pratique pour tuer les zombies. Visez et cliquez avec la souris pour envoyer une salve dans cette direction. Avec les armes automatiques, vous pouvez maintenir la gâchette…

Online hry zdarma Warfare 1944 Warfare 1944 Budeme bojovat na plážích, budeme bojovat na přistání důvodů, budeme bojovat v polích i na ulicích, budeme bojovat v kopcích; My se nikdy nevzdáme - Winston Churchill

Online hry zdarma Zombogrinder Zombogrinder S maso vlna, vlna tropických maso! Projíždět městem Zombie a způsobíš masitá z místní zombie!

 

 Top 10 online hry zdarma - vaše superhry

Online hry zdarma Farmscapes™ Farmscapes™ Pomoc Joe obnovit jeho ranč v zbrusu novou hru od Playrix! Vydělávat peníze prodejem čerstvé zelenině, šťavnaté ovoce, vejce, květiny a medu z jeho starou farmu na lidé a to utratit za obnovení landholding zpátky k jeho…

Online hry zdarma Escape Redgrove Manor Escape Redgrove Manor You and your friends went to check out the creepy old Redgrove Manor. Once you were inside you friends disappeared! Now you must find a way out by finding items and solving puzzles. Good luck and have fun!

Online hry zdarma Bloons Tower Defense 4 Bloons Tower Defense 4 BTD4 funkce lepší grafiku, spoustu nových a původní věž typů a tun upgrady pro každý typ věže. Hodně skladeb, ukládání hry, Pyramida kariéry, režim izolovaného prostoru a apopalypse režim. Bloons Tower obrany 4 vám…

Online hry zdarma Amazing Brain Online Amazing Brain Online Úžasné mozku umožňuje vykonávat svou mysl s řadou mini her logiky, paměti, výpočtu a pozorování.

Online hry zdarma Insects TD Insects TD Hmyzu jsou v pohybu. Dokážete je zastavit?

Cílem hry je eliminovat hmyzu hrozbu, než se dostanou na konec cesty.
Toho docílíte tak, že konstrukci ladybirds podél cesty k útoku protijedoucí hmyz.

Online hry zdarma Bazonga Quake Bazonga Quake Jump'n' snímek platformeru akce s holkou, jejíž ňadra způsobuje zemětřesení! Objevte sedm nastavení, renderovaná grafika a animace, vtipné dialogy a snadné ovládání přes dva klíče.

Online hry zdarma Black Enchanter Black Enchanter 블랙 매력있는 사람

Online hry zdarma Achtung, die Kurve! Flash Remake Public Achtung, die Kurve! Flash Remake Public Achtung, die Kurve! ponese jistou podobnost do hry had a Tron, ačkoli v Achtung, die Kurve! Flash Remake, hlavním cílem je hrát proti svým přátelům a protihráč udeřil o zeď, jeho křivky nebo vaše křivky. Řídíš křivka…

Online hry zdarma 25 Boxes China 25 Boxes China 在这个游戏中,你可以测试自己的视野是否宽广。找到数字、字母或符号,然后找出它们所对应的盒子。来挑战排行榜的冠军吧。

Online hry zdarma Trivia Warrior Trivia Warrior Play the best Trivia game ever, compare your score with your friends as you battle it out to see who is the best Trivia Warrior.

 
 
Hráč Počet her zlatá fagraeftomas 28
stříbrná wkidwnter 16
bronzová nbarwonderful 10
lomloyd 9
rwaversteve 9
 
Online hra Hráč Skóre Christmas Crush jan68 51278
Breakout Christmas jan68 1238
Blocky 2 angi606 33891
Trendyhead Slots anicca53 2900
Dolphin Ball 2 monika22 1960
6 Peaks Solitaire angi606 161771
Santa`s Slots angi606 270
Hamburger Slot... angi606 4102
Space Slots angi606 180
Bubble Beach 2 anicca53 1860
 
Zapař si hry online zdarma hned teď.
Hrajte světovou farmářskou hru Farmerama, vstupte do bojů středověku ve hře Divoké kmeny a užijte si další superhry na Hrajzdarma.cz
Zahrajte si 1001 her na webu poggo.cz, kde naleznete také hry pro nejmenší zcela zdarma.
Online hry zdarma
Bavte se s našimi vtipy. Čeká na vás vtip, humor a zábava.
 
Vydělávejte díky placeným článkům s Posts Genius