Online hry zdarma | superhry

Přidat gadget na iGoogle sdílet na Facebook sdílet na Twitter sdílet na Delicious sdílet na Google buzz sdílet na Blogger sdílet na Stumbleupon sdílet na Digg
Do oblíbených
Registrace přihlášení přes Google přihlášení přes Facebook přihlášení přes Twitter

On line hry Multi Games | Deskové hry | On line hra Mahjong Fever

Nejste přihlášení! Nebudete tedy moci zapsat skóre, uložit si hru mezi oblíbené, nebo ji ohodnotit.
Zaregistrujte se, přihlašte se a využívejte online hry plně.

On line hra Mahjong Fever

Spuštěno 503 krát


Prozatím nehodnoceno

This is alternative content.

svatekr249 krát
 

Popis hry: Mahjong Fever is about finding matching tiles and collecting points. The amount of points you need for winning the round is displayed next to the game. Mahjong is one of the most recognised games in the world. Originally from Asia, like Sudoku, and similar to Memory games, the aim of the game is to find matching tiles, remove them from the game and build the biggest pile for yourself. In doing so however, you may only take matching tiles which are free on their left or right sides. The game is played until there are no more free tiles to remove. With Mahjong you must, similar to other logic games, always think a couple of moves ahead, to avoid playing the wrong move. Mahjong is so well known that it is often included in computer operating systems, to be played offline. Almost everyone has played this game or seen it played at parties etc. more commonly today probably on their computer. In Asia it is possible to buy handmade Mahjong sets that run to thousands of Euros!
Instrukce: 1. Click on the matching tiles one after the other to remove them from the game and receive points. 2. You can only click tiles that are not covered by any other tile. Also they have to have to be free at least on one of the long sides (left or right). 3. You can get a new Mahjong if you think that there are no more matching tiles in the game. But watch out! For every new Mahjong there will be points taken off your score.
Ovládání hry: {"fire": "left_mouse", "jump": "na", "movement": "mouse"}

Doporučit přátelům

Líbí se vám hra? Napište komentář.

Hra na vaše stránky

Máte vlastní internetové stránky a chcete na nich uvádět tuto hru? Potom můžete využít následující službu. Zkopírujte následující kód a vložte do své stránky.

Online hry zdarma na vaše stránky

Chcete nabízet Online hry na svých stránkách? Jděte na www.multigames/iframe/, nakonfigurujte si svoji variantu, vygenerujte kód a umístěte jej na své stránky.
 

 Hry z kategorie Deskové hry

Persian Solitaire Persian Solitaire Online karty hra s malebnými grafiky v perských téma od Free-dovednosti-Games.com. Cesta je obtížná a 5 solitaire by měla hrát hry v každé zastávce. Existují 100 kroků a dva různé typy hry Solitaire.

Cosmic Solitaire Cosmic Solitaire Tyto návykové hry obsahuje dva různé typy trpělivost a má 100 kroků pro nepřetržité přehrávání.
Cílem první varianta trpělivost je umístit všechny karty od sousoší na Nadaci. Můžete přesunout dvě karty stejné…

I love Ice-cream I love Ice-cream Find a collection of different Ice creams in this wonderful memory game. There will be 6 different levels.

奇想咕噜团 - 连连看 奇想咕噜团 - 连连看 ThinkThink World - Line-Up

Line-Up game, click two identical pattern to clear them.
Finish before time up to go to the next level.
You can use the Hint and Add Time item.

奇想咕噜团系列游戏…

Speed Breakers Deluxe Speed Breakers Deluxe V této hře je matice drahokamů, musíte zničit drahokamy klepnutím na skupiny, které mají nejméně 3 stejné barevné kameny. Když zničíte skupina se přinejmenším 15 objektů, se udělují s bombou. Klepněte na bombu zničit…

Lord Of Pearls Lord Of Pearls Become a master of pearls! Colorful match3 under water, hold pearls and Trim weight.

Blonde Bombshell Minesweeper Blonde Bombshell Minesweeper Blonde Bombshell. A comedy of intergalactic proportions.

Wild West Treasures 2 Wild West Treasures 2 Try to pass all new levels of the bright addictive collapse match3 game in Wild West theme. Click on the jewels of the same color that are grouped together to complete each level. First levels are rather easy but the…

Christmas Bells Christmas Bells Fun and relaxing Christmas themed puzzle game. Click on bells to remove them and dont let the stack of bells to reach the top.

MakarovBubbles MakarovBubbles Ještě další bubliny.

 
 
 
Hráč Počet her zlatá jan68 1571
stříbrná anicca53 805
bronzová miroslava 525
sosvatkovi@gmail.com 288
matysek 265
Ong77 260
morybundus 200
JANINA 169
sedur 162
lomloyd 144
 
Online hra Hráč Skóre Christmas Crush jan68 51278
Breakout Christmas jan68 1238
Blocky 2 angi606 33891
Trendyhead Slots anicca53 2900
Super Slots anicca53 775117
Dolphin Ball 2 monika22 1960
6 Peaks Solitaire anicca53 7480
Santa`s Slots angi606 270
Hamburger Slot... angi606 4102
Space Slots angi606 180
 
Zapař si hry online zdarma hned teď.
Hrajte světovou farmářskou hru Farmerama, vstupte do bojů středověku ve hře Divoké kmeny a užijte si další superhry na Hrajzdarma.cz
Zahrajte si 1001 her na webu poggo.cz, kde naleznete také hry pro nejmenší zcela zdarma.
Online hry zdarma
Bavte se s našimi vtipy. Čeká na vás vtip, humor a zábava.
 
Vydělávejte díky placeným článkům s Posts Genius