Online hry zdarma | superhry

Přidat gadget na iGoogle sdílet na Facebook sdílet na Twitter sdílet na Delicious sdílet na Google buzz sdílet na Blogger sdílet na Stumbleupon sdílet na Digg
Do oblíbených
Registrace přihlášení přes Google přihlášení přes Facebook přihlášení přes Twitter

On line hry Multi Games | Ostatní hry | On line hra Bloons Tower Defense 4

Nejste přihlášení! Nebudete tedy moci zapsat skóre, uložit si hru mezi oblíbené, nebo ji ohodnotit.
Zaregistrujte se, přihlašte se a využívejte online hry plně.

On line hra Bloons Tower Defense 4

Spuštěno 0 krát


Prozatím je to super

This is alternative content.

Dosavadní rekord 34 ze dne 22.8.2011 drží rudolf.svatek

Popis hry: BTD4 features improved graphics, loads of new and original tower types and tons of upgrades for each tower type. Heaps of tracks, save games, career mode, sandbox mode and apopalypse mode. Bloons Tower Defense 4 will give you almost unlimited replay value. Also included is optional MochiCoins premium content featuring lots of extra tracks and special booster upgrades like double boomerangs, exploding darts, and double cash!
Instrukce: Select the track you want then the difficulty. In the game buy your towers from the side bar on the right, then place them around the track to maximize their effectiveness. You will unlock new tower types with every rank you go up.
Ovládání hry: {"fire": "na", "jump": "na", "movement": "na"}

Doporučit přátelům

Líbí se vám hra? Napište komentář.

Hra na vaše stránky

Máte vlastní internetové stránky a chcete na nich uvádět tuto hru? Potom můžete využít následující službu. Zkopírujte následující kód a vložte do své stránky.

Online hry zdarma na vaše stránky

Chcete nabízet Online hry na svých stránkách? Jděte na www.multigames/iframe/, nakonfigurujte si svoji variantu, vygenerujte kód a umístěte jej na své stránky.
 

 Hry z kategorie Ostatní hry

The Farmers Daughter The Farmers Daughter Every harvest season brings with it a variety of strong-armed farmer boys to Maggies farm, and although she hardly has enough time to get to know them, Marco has made a point to make his way back to the farm to see…

Castle Corvin Romania Jigsaw Castle Corvin Romania Jigsaw Puzzle s hracem Corvin v Rumunsku.

Gift For Honey Gift For Honey Avez-vous déjà essayé des robes? Vous serait vraiment douce, confortable et élégant dans cette robe pour cette saison.Essayez ces robes de cette collection vous croire en mes paroles.

Sale Off Season Sale Off Season Zkoušel jste někdy obléká prodej mimo sezónu? By bylo skutečně jemný, pohodlné a elegantní v tomto šaty pro tuto sezonu.Vyzkoušejte si ty šaty v této kolekci pak věříš v mých slovech.

Mysterious girl Mysterious girl Find the numbers hidden in the picture. To complete the game you will need to collect all the numbers. Hidden Numbers is a game made for kids but is fun for everyone.

Palatial Manor House Jigsaw Palatial Manor House Jigsaw Honosný zámek skládačka. Lze to vyřešit?

Jigsaw: Monterey Jigsaw: Monterey House hanging over the sea.

Pirate Skull Puzzle Pirate Skull Puzzle A simple and addicting game where you click pirate skulls of the same color to score.

30 sec Alphabet 30 sec Alphabet This is a fun and addictive typing game. The goal is to type as many characters as you can in 30 seconds!

She Charms Snakes She Charms Snakes Tato cikánská královna rád hady kouzlo protože kluzký had je opravdu jen další příslušenství. Když se nudit s výmluvným národy budoucí, shell si hada z větev stromu nebo z trhu a mají zbrusu nového mazlíčka. Pokud jí…

 
 
 
Hráč Počet her zlatá wkidwnter 920
stříbrná fagraeftomas 581
bronzová lomloyd 455
nbarwonderful 449
nmiantedd 288
sennesseedott 232
ialkrainmiche 162
ichristianfake 128
dnatredosanti 114
eessnerkent 93
 
Online hra Hráč Skóre Christmas Crush jan68 51278
Breakout Christmas jan68 1238
Dolphin Ball 2 monika22 1960
6 Peaks Solitaire angi606 161771
Hamburger Slot... angi606 4102
Space Slots angi606 180
Bubble Beach 2 anicca53 1860
Tri-Peak Solitaire anicca53 59935
The Ace of... anicca53 253400
Smileslot anicca53 1777
 
Zapař si hry online zdarma hned teď.
Hrajte světovou farmářskou hru Farmerama, vstupte do bojů středověku ve hře Divoké kmeny a užijte si další superhry na Hrajzdarma.cz
Zahrajte si 1001 her na webu poggo.cz, kde naleznete také hry pro nejmenší zcela zdarma.
Online hry zdarma
Bavte se s našimi vtipy. Čeká na vás vtip, humor a zábava.
 
Buďte na prvních pozicích díky BackLinks Genius