Online hry zdarma | superhry

Přidat gadget na iGoogle sdílet na Facebook sdílet na Twitter sdílet na Delicious sdílet na Google buzz sdílet na Blogger sdílet na Stumbleupon sdílet na Digg
Do oblíbených
Registrace přihlášení přes Google přihlášení přes Facebook přihlášení přes Twitter

On line hry Multi Games | Ostatní hry | On line hra Achtung, die Kurve! Flash Remake Public

Nejste přihlášení! Nebudete tedy moci zapsat skóre, uložit si hru mezi oblíbené, nebo ji ohodnotit.
Zaregistrujte se, přihlašte se a využívejte online hry plně.

On line hra Achtung, die Kurve! Flash Remake Public

Spuštěno 0 krát


Prozatím je to super

This is alternative content.

Popis hry: Achtung, die Kurve! bears some resemblance to the games Snake and Tron, though in Achtung, die Kurve! Flash Remake, the main goal is to play against your friends and make your opponent hit the wall, his curve or your curve. You control the curve by only two buttons: one makes the snake turn left; the other, right. Although the game has primitive graphics, the gameplay is considered very good and the game is loved by many fans worldwide. It takes a minute to learn and a lifetime to master! Be warned though - it`s addicting! Play the full game on www.flashkurve.com.
Instrukce: The main goal is to make your opponent hit the wall, his curve or your curve. You control the curve by only two buttons: one makes the snake turn left; the other, right.
Ovládání hry: {"fire": "na", "jump": "na", "movement": "right_left"}

Doporučit přátelům

Líbí se vám hra? Napište komentář.

Hra na vaše stránky

Máte vlastní internetové stránky a chcete na nich uvádět tuto hru? Potom můžete využít následující službu. Zkopírujte následující kód a vložte do své stránky.

Online hry zdarma na vaše stránky

Chcete nabízet Online hry na svých stránkách? Jděte na www.multigames/iframe/, nakonfigurujte si svoji variantu, vygenerujte kód a umístěte jej na své stránky.
 

 Hry z kategorie Ostatní hry

Kitten : Find the Differences Kitten : Find the Differences Professional looking Find the Differences game with beautiful Kitten Pictures!

MILLION SLOT MACHINE MILLION SLOT MACHINE MILLION SLOT MACHINE è una bellissima e colorata simulazione di slot machines dal premio massimo virtuale di un milione di euro.
La slot machines è a 3 rulli e 5 simboli rafficuranti della FRUTTA di ogni varietà e…

Christmas Cannon Christmas Cannon It`s Christmas time and Santa needs help to deliver presents to all the houses. Make your way through ten towns firing the presents into the chimneys of waiting houses. But be quick, Santa only has a limited amount of…

My Chic Birthday Dress Up My Chic Birthday Dress Up It’s time to be under the spotlight and surprise everybody with your best look! You know it has to be the perfect combination between classy and trendy, glittery and elegant or childish and fancy, but can you really…

Treasure Trash Treasure Trash The city of Cuba is facing a lot of problems with people throwing trash everywhere. In order to make the city clean again, the mayor has decided to give treasure as a reward. This treasure will be given to a person who…

Snowman Madness Snowman Madness Umožňuje vidět kolik sněhulák můžete vytvořit v 60 sekund!!!

Fantasy Warriors Fantasy Warriors Fantasy válečníci jsou v dívky samy vyštěkl před bitvou. Ale v konečné přichytí někdo udělal ošklivá věc a je upravena. Musíte najít každý Chyba při přitahování těch děvčat jeden po druhém.
Správné rozhodnutí a…

ChaZie`s Fashion Fun ChaZie`s Fashion Fun Dressup ChaZie v její skvělé nové módy!

Ninja 250R Motorbike Ninja 250R Motorbike Této hry skládačka z Ninja 250R motorku Puzzle. Tato hra včetně 2 režimy – snadné a normální. Použít myš klepnutím otočit vybrané kusy.

Clock Coloring Game Clock Coloring Game Hodiny barvení hra

 
 
 
Hráč Počet her zlatá fagraeftomas 39
stříbrná ialkrainmiche 17
bronzová wkidwnter 16
nmiantedd 11
nbarwonderful 10
lomloyd 9
rwaversteve 9
 
Online hra Hráč Skóre Christmas Crush jan68 51278
Breakout Christmas jan68 1238
Blocky 2 angi606 33891
Trendyhead Slots anicca53 2900
Dolphin Ball 2 monika22 1960
6 Peaks Solitaire angi606 161771
Santa`s Slots angi606 270
Hamburger Slot... angi606 4102
Space Slots angi606 180
Bubble Beach 2 anicca53 1860
 
Zapař si hry online zdarma hned teď.
Hrajte světovou farmářskou hru Farmerama, vstupte do bojů středověku ve hře Divoké kmeny a užijte si další superhry na Hrajzdarma.cz
Zahrajte si 1001 her na webu poggo.cz, kde naleznete také hry pro nejmenší zcela zdarma.
Online hry zdarma
Bavte se s našimi vtipy. Čeká na vás vtip, humor a zábava.
 
Vydělávejte díky placeným článkům s Posts Genius