Online hry zdarma | superhry

Přidat gadget na iGoogle sdílet na Facebook sdílet na Twitter sdílet na Delicious sdílet na Google buzz sdílet na Blogger sdílet na Stumbleupon sdílet na Digg
Do oblíbených
Registrace přihlášení přes Google přihlášení přes Facebook přihlášení přes Twitter

On line hry Multi Games | Ostatní hry | On line hra Achtung, die Kurve! Flash Remake Public

Nejste přihlášení! Nebudete tedy moci zapsat skóre, uložit si hru mezi oblíbené, nebo ji ohodnotit.
Zaregistrujte se, přihlašte se a využívejte online hry plně.

On line hra Achtung, die Kurve! Flash Remake Public

Spuštěno 2 krát


Prozatím je to super

This is alternative content.

adcis2 krát
 

Popis hry: Achtung, die Kurve! bears some resemblance to the games Snake and Tron, though in Achtung, die Kurve! Flash Remake, the main goal is to play against your friends and make your opponent hit the wall, his curve or your curve. You control the curve by only two buttons: one makes the snake turn left; the other, right. Although the game has primitive graphics, the gameplay is considered very good and the game is loved by many fans worldwide. It takes a minute to learn and a lifetime to master! Be warned though - it`s addicting! Play the full game on www.flashkurve.com.
Instrukce: The main goal is to make your opponent hit the wall, his curve or your curve. You control the curve by only two buttons: one makes the snake turn left; the other, right.
Ovládání hry: {"fire": "na", "jump": "na", "movement": "right_left"}

Doporučit přátelům

Líbí se vám hra? Napište komentář.

Hra na vaše stránky

Máte vlastní internetové stránky a chcete na nich uvádět tuto hru? Potom můžete využít následující službu. Zkopírujte následující kód a vložte do své stránky.

Online hry zdarma na vaše stránky

Chcete nabízet Online hry na svých stránkách? Jděte na www.multigames/iframe/, nakonfigurujte si svoji variantu, vygenerujte kód a umístěte jej na své stránky.
 

 Hry z kategorie Ostatní hry

Avoidance Ball 2 Avoidance Ball 2 An avoidance game where you are a ball and must reach the portal. As you go the game gets harder and harder. Also there is a nice little bonus level.

Exotic car slide puzzle Exotic car slide puzzle Exotické auto snímku puzzle hru.

Cat Killer Cat Killer Your task is to get rid the medieval castle of the pesky cats and this time you are armed with a really powerful Cat.... Are you ready for the challenge?

Benevolence Benevolence A simple game about arranging tiles to match patterns, in order to satisfy the requests of your people.

Dance Dance Evolution Dance Dance Evolution Are you the worlds greatest dancer? Nope but that doesnt matter. This has to do with clicking so now may I ask, are you the worlds greatest clicker? Play to find out!

Manhattan Pizza Manhattan Pizza Today we are going to Manhattan where we are going to eat a pizza at one of the most famous Restaurants of New York. Join the game and see for yourself how you can cook a yummy Manhattan Pizza. Take different…

cow connection cow connection Simple matching game with a cartoon cow theme.

Crescent Solitaire Deluxe Crescent Solitaire Deluxe Onject hry je přesunout všechny karty z vnější hromady do oblasti centrálního nadace.

Golden Sunset Golden Sunset Puzzle se 3 režimy - 3x4 ks, 4x4 a 4x5 kusů. Použijte kolečko myši nebo mezerník pro otočení vybraného kusyu.

Christmas Tree Decoration Christmas Tree Decoration Vánoční čas a my už se na něj připravit. Jedna z nejlepších věcí na Vánoce, její zábavu mohou mít až budeš muset zdobí vánoční stromek. V této hře, No, je to, co si bude muset udělat, budete muset vyzvednout nějaké…

 
 
 
Hráč Počet her zlatá wkidwnter 1015
stříbrná fagraeftomas 703
bronzová nbarwonderful 528
lomloyd 478
nmiantedd 356
sennesseedott 232
ialkrainmiche 162
ichristianfake 128
dnatredosanti 114
eessnerkent 93
 
Online hra Hráč Skóre Christmas Crush jan68 51278
Breakout Christmas jan68 1238
Dolphin Ball 2 monika22 1960
6 Peaks Solitaire angi606 161771
Hamburger Slot... angi606 4102
Space Slots angi606 180
Bubble Beach 2 anicca53 1860
Tri-Peak Solitaire anicca53 59935
The Ace of... anicca53 253400
Smileslot anicca53 1777
 
Zapař si hry online zdarma hned teď.
Hrajte světovou farmářskou hru Farmerama, vstupte do bojů středověku ve hře Divoké kmeny a užijte si další superhry na Hrajzdarma.cz
Zahrajte si 1001 her na webu poggo.cz, kde naleznete také hry pro nejmenší zcela zdarma.
Online hry zdarma
Bavte se s našimi vtipy. Čeká na vás vtip, humor a zábava.
 
Vydělávej díky systému BackLinks Genius